Suplování:   Pondělí 27.6.2022 (Sudý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

2.A

   

Před

               

4.A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

 

6.P

   

Před

               

7.P

 

Exk

Exk

Exk

Exk

           

8.P

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Bartošová Markéta

před 2. hodinou dohled 1. poschodí

 

Janečková Marta

před 3., 4., 5., 6. hodinou dohled 1. poschodí

 

Marešová Ludmila

2. hod Pedagogický dohled

Pospíšilová Soňa

6., 7. hod Pedagogický dohled

Šlégrová Leontýna

před 1. hodinou dohled 1. poschodí

 
 

2. hod Pedagogický dohled

Veselíková Lenka

1.- 4. hod Pedagogický dohled

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

8.hod

B

S1

 

odpadá

 

(Je)

 

9.hod

B

S1

 

odpadá

 

(Je)

1.P

1.hod

D

 

(pr)

supluje

Šinkora Marek

(Dř)

 

7.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Va)

2.A

1.hod

Fj

Fj

 

odpadá

 

(Ve)

 

8.hod

D

   

odpadá

 

(Šn)

 

9.hod

Zsv

   

odpadá

 

(Šn)

3.A

5.hod

Fj

Fj

(ki)

změna

Stuchlá Aneta

 
 

8.hod

Fs

Fs

 

odpadá

 

(Šl)

 

8.hod

Shv

Hvs

 

odpadá

 

(Pu)

 

8.hod

Svv

Vvs

 

odpadá

 

(Ma)

 

9.hod

Fs

Fs

 

odpadá

 

(Šl)

 

9.hod

Shv

Hvs

 

odpadá

 

(Pu)

 

9.hod

Svv

Vvs

 

odpadá

 

(Ma)

3.P

1.hod

Nj

Nj

(te)

navíc

Stuchlá Aneta

 
 

1.hod

Fj

Fj

(te)

navíc

Stuchlá Aneta

 
 

1.hod

M

   

odpadá

 

(Ky)

4.P

2.hod

D

 

(ka)

navíc

Šinkora Marek

 
 

2.hod

Čj

Čj2

 

odpadá

 

(Dř)

 

2.hod

M

M1

 

odpadá

 

(Ky)

 

3.hod

Ov

 

(ka)

přesun <<

Vanclová Ivana

z 5.hod

 

3.hod

Čj

Čj1

 

odpadá

 

(Dř)

 

3.hod

M

M2

 

odpadá

 

(Ky)

 

4.hod

Fj

Fj

(sp)

supluje

Stuchlá Aneta

(Ve)

 

5.hod

Aj

A1

(lb)

přesun <<

Pachl Ivan

z 6.hod

 

5.hod

Aj

A2

(a1)

přesun <<

Novotná Eva

z 6.hod

 

5.hod

Ov

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

6.hod

Aj

A1

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

6.hod

Aj

A2

 

přesun >>

 

na 5.hod

5.P

2.hod

Fj

Fj

(lb)

supluje

Stuchlá Aneta

(Ve)

 

3.hod

M

 

(fy)

navíc

Bartošová Markéta

 
 

3.hod

Z

   

odpadá

 

(Ve)

 

5.hod

Zsv

 

(ka)

přesun <<

Vanclová Ivana

z 6.hod

 

5.hod

M

   

odpadá

 

(Ky)

 

6.hod

Zsv

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

8.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Va)

 

9.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Va)

6.P

8.hod

Ivt

Ivt2

 

odpadá

 

(Ba)

 

9.hod

Ivt

Ivt2

 

odpadá

 

(Ba)

7.P

5.hod

Ch

   

odpadá

 

(Kn)

 

6.hod

F

   

odpadá

 

(Kn)

 

8.hod

Fs

Fs

 

odpadá

 

(Šl)

 

8.hod

Shv

Hvs

 

odpadá

 

(Pu)

 

8.hod

Svv

Vvs

 

odpadá

 

(Ma)

 

9.hod

Fs

Fs

 

odpadá

 

(Šl)

 

9.hod

Shv

Hvs

 

odpadá

 

(Pu)

 

9.hod

Svv

Vvs

 

odpadá

 

(Ma)

Pedagogický dohled u třídy:

2.A, 2. hod - Marešová Ludmila, Šlégrová Leontýna

6.P, 2. hod - Marešová Ludmila, Šlégrová Leontýna

7.P, 1.- 4. hod - Veselíková Lenka

 

Zpracováno v systému Bakaláři