Přehled akcí: školní rok 2021/22

 

Termín

Akce

Účastní se

 
1.9.
(St)
 

 

Zahájení školního roku

 

 
6.9.
(Po)
 

 

Papua - Nová Guinea
přednáška medika Jaroslava Střasáka o dobrovolnictví v rámci projektu Adopce na blízko

3.A, 4.A, 7.P, 8.P

 

Adaptační kurz - Borová u Poličky

 

 
7.9.
(Út)
 

 

Adaptační kurz - Borová u Poličky

 

 
8.9.
(St)
 

 

Adaptační kurz - Borová u Poličky

 

 
9.9.
(Čt)
 

8:50- 9:35

Pražský studentský summit
Prezentace studentů, seznámení s projektem PSS

3.A, 7.P

9:55-10:40

Pražský studentský summit
Prezentace studentů, představení projektu PSS

2.A, 6.P

 
11.9.
(So)
 

 

Den památek od 9:00 do 16:00 hodin bude zpřístupněna věž gymnázia

 

 
20.9.
(Po)
 

8:50-10:40

Papua - Nová Guinea
přednáška medika Jaroslava Střasáka o dobrovolnictví v rámci projektu Adopce na blízko

4.P

 

Přednáška sexuální výchova MUDr. Andrea Bakeš Hynková

1.A, 2.P, 3.P, 5.P

 
21.9.
(Út)
 

 

Studentské volby do Poslanecké sněmovny ČR

3.A, 4.A, 7.P, 8.P

 

Projektový den Univerzita Pardubice

1.P, 2.P, 3.P, 4.P

 
23.9.
(Čt)
 

 

Koncert gymnázia k 380. výročí od založení školy

 

 
24.9.
(Pá)
 

 

Projektový den k 380. výročí gymnázia

 

 
27.9.
(Po)
 

 

Ředitelské volno

 

 
28.9.
(Út)
 

 

Státní svátek

 

 
4.10.
(Po)
 

 

Adaptační historicko-vlastenecký výlet
Výstup na horu Říp Mělník - soutok Labe a Vltavy Terezín - ghetto a Malá pevnost

5.P
Pulgretová Ivana

 
5.10.
(Út)
 

 

Adaptační historicko-vlastenecký výlet
Výstup na horu Říp Mělník - soutok Labe a Vltavy Terezín - ghetto a Malá pevnost

5.P
Pulgretová Ivana

 
6.10.
(St)
 

 

Stavy mysli - GASK Kutná Hora
literárně - historická exkurze

4.P
Dřímalová Marie, Žďárová Helena

 
13.10.
(St)
 

9:55-10:40

Přírodovědný klokan

1.A, 2.A, 3.P, 4.P, 5.P, 6.P

 
14.10.
(Čt)
 

14:20-16:00

Farmaceutická fakulta Hradec Králové

3.A(Bs), 3.A(Chs), 7.P(Bs), 7.P(Chs)

 
27.10.
(St)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 
28.10.
(Čt)
 

 

Státní svátek

 

 
29.10.
(Pá)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 
2.11.
(Út)
 

9:55-11:35

Pythagoriáda

1.P, 2.P, 3.P, 4.P

 
5.11.
(Pá)
 

8:00-17:00

Pražský studentský summit - Staň se diplomatem
Simulace práce orgánů OSN

Chalupníková Šárka, Vanclová Ivana

 
10.11.
(St)
 

 

Pedagogická rada

 

 
11.11.
(Čt)
 

15:30

Schůzka členů OPS (on-line)

 

16:00-17:00

Třídní schůzky (on-line)
16:00 - 16:15 - schůzka třídních učitelů se zákonnými zástupci 16:15 - 17:00 - individuální konzultace s vyučujícími

 

 
15.11.
(Po)
 

 

Ředitelské volno

 

 
16.11.
(Út)
 

 

Ředitelské volno

 

 
17.11.
(St)
 

 

Státní svátek

 

 
19.11.
(Pá)
 

12:30

Školení

 

 
26.11.
(Pá)
 

 

Den otevřených dveří

 

 
27.11.
(So)
 

 

Charity day

 

 
3.12.
(Pá)
 

 

Čerti

 

 
7.12.
(Út)
 

 

Vánoční radovánky

 

 
22.12.
(St)
 

 

Ředitelské volno

 

 
23.12.
(Čt)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
24.12.
(Pá)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
27.12.
(Po)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
28.12.
(Út)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
29.12.
(St)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
30.12.
(Čt)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
31.12.
(Pá)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
2.1.
(Ne)
 

 

Lyžařský kurz 2.P ČENKOVICE

2.P
Hanus Petr, Jirmásek Jan, Vanclová Ivana

 
3.1.
(Po)
 

 

Lyžařský kurz 2.P ČENKOVICE

2.P
Hanus Petr, Jirmásek Jan, Vanclová Ivana

 

Zahájení výuky v roce 2022

 

 
4.1.
(Út)
 

 

Lyžařský kurz 2.P ČENKOVICE

2.P
Hanus Petr, Jirmásek Jan, Vanclová Ivana

 
5.1.
(St)
 

 

Lyžařský kurz 2.P ČENKOVICE

2.P
Hanus Petr, Jirmásek Jan, Vanclová Ivana

 
6.1.
(Čt)
 

 

Lyžařský kurz 2.P ČENKOVICE

2.P
Hanus Petr, Jirmásek Jan, Vanclová Ivana

 
7.1.
(Pá)
 

 

Lyžařský kurz 2.P ČENKOVICE

2.P
Hanus Petr, Jirmásek Jan, Vanclová Ivana

 
10.1.
(Po)
 

14:00-15:30

Beseda s pamětníkem holocaustu

 

14:00-16:30

Beseda s pamětníkem holocaustu

 

14:00-15:30

Beseda s pamětníkem holocaustu

 

14:00-15:30

Beseda s paměníkem holocaustu

 

 
17.1.
(Po)
 

7:55-17:10

Obahajoba přírodovědných projektů

2.P
Jaklová Petra, Jirmásek Jan

 
20.1.
(Čt)
 

 

Obhajoba seminárních prací - humanitní obory

3.A, 7.P
Hynková Ivana, Chalupníková Šárka, Šinkora Marek

 
23.1.
(Ne)
 

 

Lyžařský kurz Dolní Morava

1.A, 5.P
Hanus Petr, Chalupníková Šárka, Jirmásek Jan, Pulgretová Ivana, Vanclová Ivana

 
24.1.
(Po)
 

 

Lyžařský kurz Dolní Morava

1.A, 5.P
Hanus Petr, Chalupníková Šárka, Jirmásek Jan, Pulgretová Ivana, Vanclová Ivana

 
25.1.
(Út)
 

 

Lyžařský kurz Dolní Morava

1.A, 5.P
Hanus Petr, Chalupníková Šárka, Jirmásek Jan, Pulgretová Ivana, Vanclová Ivana

 
26.1.
(St)
 

 

Lyžařský kurz Dolní Morava

1.A, 5.P
Hanus Petr, Chalupníková Šárka, Jirmásek Jan, Pulgretová Ivana, Vanclová Ivana

 

Pedagogická rada

 

 
27.1.
(Čt)
 

 

Lyžařský kurz Dolní Morava

1.A, 5.P
Hanus Petr, Chalupníková Šárka, Jirmásek Jan, Pulgretová Ivana, Vanclová Ivana

 

Školní kolo obhajob seminárních prací

3.A, 7.P
Jaklová Petra, Jetmar Filip, Kunderová Martina, Šlégr Jan, Šlégrová Leontýna, Šmolík Jakub, Žďárová Helena

 
28.1.
(Pá)
 

 

Lyžařský kurz Dolní Morava

1.A, 5.P
Hanus Petr, Chalupníková Šárka, Jirmásek Jan, Pulgretová Ivana, Vanclová Ivana

 
31.1.
(Po)
 

 

Předání výpisů vysvědčení

 

 
1.2.
(Út)
 

7:55-10:40

škol. kolo BiO kat. CD

Jaklová Petra, Jetmar Filip
bi, lb

 
4.2.
(Pá)
 

 

Pololetní prázdniny

 

 
6.2.
(Ne)
 

 

Lyžařský kurz Dolní Morava

3.P
Chalupníková Šárka, Jaklová Petra, Pospíšilová Soňa

 
7.2.
(Po)
 

 

Lyžařský kurz Dolní Morava

3.P
Chalupníková Šárka, Jaklová Petra, Pospíšilová Soňa

 
8.2.
(Út)
 

 

Lyžařský kurz Dolní Morava

3.P
Chalupníková Šárka, Jaklová Petra, Pospíšilová Soňa

 
9.2.
(St)
 

8:50-15:05

Den otevřených dveří

 

 

Lyžařský kurz Dolní Morava

3.P
Chalupníková Šárka, Jaklová Petra, Pospíšilová Soňa

 

Lyžařský kurz Dolní Morava

2.A, 6.P
Bartošová Markéta, Chalupníková Šárka, Novotná Eva, Pospíšilová Soňa, Vanclová Ivana

 
10.2.
(Čt)
 

 

Lyžařský kurz Dolní Morava

2.A, 6.P
Bartošová Markéta, Chalupníková Šárka, Novotná Eva, Pospíšilová Soňa, Vanclová Ivana

 
11.2.
(Pá)
 

 

Lyžařský kurz Dolní Morava

2.A, 6.P
Bartošová Markéta, Chalupníková Šárka, Novotná Eva, Pospíšilová Soňa, Vanclová Ivana

 
12.2.
(So)
 

 

Lyžařský kurz Dolní Morava

2.A, 6.P
Bartošová Markéta, Chalupníková Šárka, Novotná Eva, Pospíšilová Soňa, Vanclová Ivana

 
17.2.
(Čt)
 

7:55- 8:40

Přednáška Anny Kašparové "Jak se stát medikem"

3.A

8:50- 9:35

Přednáška Anny Kašparové "Jak se stát medikem"

7.P

 
21.2.
(Po)
 

9:55-13:25

školní kolo BiO kat. AB

Jaklová Petra, Jetmar Filip
lb

 
22.2.
(Út)
 

7:55-10:40

školní kolo BiO kat. CD

Jaklová Petra, Jetmar Filip, Pospíšilová Soňa
lb

 
28.2.
(Po)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
1.3.
(Út)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
2.3.
(St)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
3.3.
(Čt)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
4.3.
(Pá)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
1.4.
(Pá)
 

 

Studiní volno - pro maturitní ročníky

 

 
4.4.
(Po)
 

 

Písemná maturitní práce z českého jazyka a literatury

 

 
5.4.
(Út)
 

 

Svitavská čtečka
- literární olympiáda

Dřímalová Marie

 

Písemná práce z anglického jazyka

 

 
6.4.
(St)
 

 

Písemná práce z německého a francouzského jazyka

 

 
11.4.
(Po)
 

6:55-12:30

BiO kat. C - okresní kolo

Jaklová Petra, Jetmar Filip, Pospíšilová Soňa
4., bi, lb

 
12.4.
(Út)
 

7:55-10:40

Matematická olympiáda - okresní kolo (kat. Z6, Z7, Z8)

 

7:55-11:35

Projektový den

1.P, 2.P
Chalupníková Šárka, Vanclová Ivana

14:45-23:45

G.B. Shaw - Pygmalion
Divadlo na Vinohradech, Praha 19 hodin

2.A, 5.P
Pulgretová Ivana

 

Přijímací zkoušky pro čtyřletý studijní program - I. termín

 

 
13.4.
(St)
 

 

Přijímací zkoušky pro čtyřletý studijní program - II. termín

 

 
14.4.
(Čt)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 
15.4.
(Pá)
 

 

Státní svátek

 

 
18.4.
(Po)
 

 

Státní svátek

 

 
19.4.
(Út)
 

9:55-11:35

Přednáška LOONO

2.A, 6.P

 

Přijímací zkoušky pro osmiletý studijní program - I. termín

 

 
20.4.
(St)
 

7:55-11:35

Projektový den

3.P, 4.P
Chalupníková Šárka, Vanclová Ivana

 

Pedagogická rada

 

 

Přijímací zkoušky pro osmiletý studijní program - II. termín

 

 
21.4.
(Čt)
 

 

Třídní schůzky a schůzka členů OPS

 

 
22.4.
(Pá)
 

6:55-12:30

BiO kat. D - okresní kolo

Jaklová Petra, Jetmar Filip, Pospíšilová Soňa
4., bi, lb

9:00-10:30

Spravedlivá válka
Přednáška

 

 
25.4.
(Po)
 

9:55-11:35

MOTANI - Afrika (cca 175 ks á 60,- Kč)

1.A, 2.A, 2.P, 3.P, 4.P, 5.P, 6.P

 

Klasifikančí porada maturitních ročníků

 

 

Exkurze - Praha
Prague - procházka po pamětihodnostech hlavního města s anglickým výkladem

3.A(Ajs1), 3.A(Ajs2), 3.A(Ajs3), 7.P(Ajs1), 7.P(Ajs2), 7.P(Ajs3)
Novotná Eva, Šaldová Pavla, Žďárová Helena

 
28.4.
(Čt)
 

 

Studijní volno pro maturitní ročníky

 

 
29.4.
(Pá)
 

 

Poslední zvonění a předání vysvědčení studentům mauritních ročníků

 

 
2.5.
(Po)
 

 

Státní část maturitní zkoušky - didaktické testy

 

 
3.5.
(Út)
 

 

Státní část maturitní zkoušky - didaktické testy

 

 
4.5.
(St)
 

 

Státní část maturitní zkoušky - didaktické testy

 

 
9.5.
(Po)
 

 

A. a V. Mrštíkové - Maryša
HaDivadlo Brno - 19.30

3.P, 4.P
Dřímalová Marie, Pulgretová Ivana

 

Přípravný týden k maturitní zkoušce

 

 
10.5.
(Út)
 

 

Náhradní termín pro všechny obory vzdělání - I. termín

 

 

Přípravný týden k maturitní zkoušce

 

 
11.5.
(St)
 

 

Náhradní termín pro všechny obory vzdělání - II. termín

 

 

Přípravný týden k maturitní zkoušce

 

 
12.5.
(Čt)
 

 

Přípravný týden k maturitní zkoušce

 

 
13.5.
(Pá)
 

 

Přípravný týden k maturitní zkoušce

 

 
16.5.
(Po)
 

 

Ústní část maturitní zkoušky

 

 
17.5.
(Út)
 

 

Ústní část maturitní zkoušky

 

 
18.5.
(St)
 

 

Ústní část maturitní zkoušky

 

 
19.5.
(Čt)
 

 

Ústní část maturitní zkoušky

 

 
20.5.
(Pá)
 

 

Ústní část maturitní zkoušky

 

 
25.5.
(St)
 

8:50-12:30

Skrytá nebezpečí internetu
Preventivní program ACET

1.P

8:50-12:30

Závislosti
Preventivní program ACET

3.P

8:50-12:30

Bolest, nemoc jménem šikana
Preventivní program ACET

2.P

 
26.5.
(Čt)
 

8:50-12:30

Holocaust a předsudky
Preventivní program ACET

4.P

 
27.5.
(Pá)
 

 

Slavnostní vyřazení maturantů

 

 
31.5.
(Út)
 

12:30-23:45

Zlatá tretra Ostrava
atletický mítink

 

 
3.6.
(Pá)
 

Poznámka:
Vernisáž výstavy JÁ, aula, sexta, 2. A, 1.A, kvinta, MaKe, Pulgretová

 
15.6.
(St)
 

 

Praha, babka měst
Exkurze Praha - babka měst, historické jádro Prahy, Sexta, 2A, MaKe (plus někdo...???)

 

 
20.6.
(Po)
 

 

Sportovněturistický kurz

 

 
21.6.
(Út)
 

 

Sportovněturistický kurz

 

 
22.6.
(St)
 

 

Sportovněturistický kurz

 

 
23.6.
(Čt)
 

 

Sportovněturistický kurz

 

 
24.6.
(Pá)
 

 

Sportovněturistický kurz

 

 
27.6.
(Po)
 

 

Závěrečná klasifikační porada

 

 
29.6.
(St)
 

 

Slavnostní předání ocenění nejlepším studentům jednotlivých ročníku a přednání ceny nejlpší student

 

 
30.6.
(Čt)
 

 

Předání výsvědčení

 

Zpracováno v systému Bakaláři