Fullbrighter na gymnáziu!

Autor: Eva NovotnáPublikováno: 14. září 2017Zobrazeno: 5897×Zařazení článku: Aj, aktuality
Fullbrighter na gymnáziu!
Fullbrighter na gymnáziu!

Jsme rádi, že se nám podařilo, stejně jako dalším 29 školám v České republice, získat díky Fullbrightově nadaci rodilou mluvčí jako asistentku výuky do hodin anglického jazyka. Program českým středoškolským studentům a pedagogům umožňuje získat roční pracovní i osobní zkušenost s rodilým mluvčím z USA a mladí Američané se seznámí s běžným životem a kulturou v České republice.

Naše asistentka se jmenuje Kelsey Gerbec a ačkoli jí je pouze 22 let, už má bohaté zkušenosti, které nasbírala mimo jiné i během svých pobytů ve školách v Peru a Rwandě. Kelsey bude asistovat ve výuce anglického jazyka ve většině tříd po celý školní rok 2017/2018 a zároveň se všichni studenti naší školy mohou s Kelsey pravidelně potkávat i nad rámec vyučování v odpoledním kroužku - „English Club“ (pro studenty nižšího gymnázia – v úterý, pravděpodobně od 14:00, pro studenty vyššího gymnázia - ve středu od 16:00).

English Club je zdarma a kromě konverzace v anglickém jazyce se mohou účastníci těšit například na ukázku tvorby vlogu, prezentací apod, mladší pak ocení zejména pohybové aktivity a jazykové hry.

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum