Druhý den otevřených dveří

Autor: Ivana HynkováPublikováno: 11. ledna 2022Zobrazeno: 976×Zařazení článku: aktuality
Druhý den otevřených dveří
Druhý den otevřených dveří

V únoru se můžete těšit na náš druhý den otevřených dveří, který pro vás připravujeme ve středu 9. února 2022 od 9:00 do 16:00 hodin. Budete si moci prohlédnout prostředí, ve kterém se výuka koná, například navštívíte nové odborné laboratoře, učebnu výpočetní techniky, moderní jazykovou učebnu a studovnu. Dále získáte informace o přijímacím řízení, studiu na naší škole, nabídce kroužků pro studenty a o akcích pořádaných naším gymnáziem.

Těšíme se na Vás.

Na den otevřených dveří je třeba se registrovat. Upozorňujeme, že registrace je nutná pro všechny zúčastněné osoby. (Počet registrovaných osob musí odpovídat počtu osobně přítomných návštěvníků školy v daném termínu a čase.)

Vzhledem k současné epidemiologické situaci také předpokládáme, že se část zájemců o návštěvu naší školy nebude moci osobně zúčastnit dne otevřených dveří ve výše uvedeném termínu, proto nabízíme možnost individuální návštěvy našeho gymnázia. V případě zájmu neváhejte a kontaktujte nás na telefonním čísle 739 572 174 nebo nám napište na hynkova@glit.cz / glit@glit.cz.

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum