Adaptační kurz 1.A

Autor: Jan JirmásekPublikováno: 17. září 2021Zobrazeno: 1157×Zařazení článku: aktuality
Adaptační kurz 1.A
Adaptační kurz 1.A

Ve dnech 6.-8. září se uskutečnil náš adaptační kurz v Borové. Nejdříve to vypadalo, že kvůli problémům s autobusem vůbec neodjedeme, ale vše se vyřešilo a my si, díky zmiňovanému zpoždění, aspoň zahráli na školním hřišti seznamovací hry a vybíjenou. Odpoledne, již v Borové, si pro nás učitelé připravili turistický výlet na Lucký vrch. Trasa to byla náročná, ale jako zpestření jsme ve skupinách vyplňovali zapeklitý kvíz. I díky němu nám cesta utíkala rychle. Večer se naše třída sešla a my si povídali jen tak mezi sebou.

Následující den jsme si vyzkoušeli různé lanové aktivity nejen pro jednotlivce, ale i takové, které vyžadovaly spolupráci celé třídy. Po nabitém dopoledni jsme si odpoledne poslechli přednášky na téma první pomoci a projektu Globe. Týmy, které prohrály v kvízu, šly navečer na výpravu pro dřevo a celá třída se pak potkala u táboráku. S klidem mohu říct, že jsme si všichni „adapťák“ užili a že se těšíme na další společné zážitky.

Za 1.A napsala Eliška Slavíková

 
 
 
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství Projekty EU Microsoft Partneři ve vzdělávání Vzdělávací centrum Evropské vzdělávací centrum Jazyková škola Cambridge zkouškové centrum